See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: levering van producten voor handhygiëne(chirurgisch (hand)alcohol, handzeep, handcrème) en dispenser
Beschrijving: levering van producten voor handhygiëne(chirurgisch (hand)alcohol, handzeep, handcrème) en dispenser
Interne identificatiecode: PPP0WC-334/6826/P8210 tem P8216
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: leveren van chirurgische handalcohol in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600ml
Beschrijving: leveren van chirurgische handalcohol in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600ml
Interne identificatiecode: P8210_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33711500 Huidverzorgingsproducten, 33680000 Farmaceutische artikelen
Perceel: LOT-0002
Titel: leveren van handalcohol in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600 ml
Beschrijving: leveren van handalcohol in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600 ml
Interne identificatiecode: P8211_2
Perceel: LOT-0003
Titel: leveren van handalcohol in een bidon met een volume tussen de 4000ml à 5000ml
Beschrijving: leveren van handalcohol in een bidon met een volume tussen de 4000ml à 5000ml
Interne identificatiecode: P8212_3
Aanvullende classificatie (cpv): 33741000 Handverzorgingsproducten, 33680000 Farmaceutische artikelen
Perceel: LOT-0004
Titel: leveren van handzeep in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600ml
Beschrijving: leveren van handzeep in een fles met pompsysteem tussen 400ml à 600ml
Interne identificatiecode: P8213_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: leveren van handzeep in 1 liter fles
Beschrijving: Perceel 5: leveren van handzeep in 1 liter fles
Interne identificatiecode: P8214_5
Aanvullende classificatie (cpv): 33680000 Farmaceutische artikelen, 33741000 Handverzorgingsproducten
Perceel: LOT-0006
Titel: leveren van handcrème in een fles van maximum 600ml
Beschrijving: leveren van handcrème in een fles van maximum 600ml
Interne identificatiecode: P8215_6
Perceel: LOT-0007
Titel: leveren van dispensers/universele houder
Beschrijving: leveren van dispensers/universele houder
Interne identificatiecode: P8216_7