717450-2023 - ResultaatNederland-Hengelo: Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst realisatie intelligente verkeersregelinstallaties gemeente Hengelo
Referentienummer: 3624014
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Hengelo als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren, aanbrengen en bedrijfsklaar opleveren van intelligente verkeersregelinstallaties binnen de gemeente Hengelo.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer voor het leveren en aanbrengen van intelligente verkeersregeltoestellen met bijbehorend buitenwerk (masten, bekabeling, detectielussen, etc.). Daarnaast bevat deze raamovereenkomst het preventief en correctief onderhouden van de geleverde intelligente verkeersregeltoestellen voor de periode van 15 jaar en ketenverantwoordelijkheid tijdens de beheer- en onderhoudsfase voor de periode van 7,5 jaar voor de ‘iVRI-keten’. Opdrachtgever wil tijdens de looptijd van de overeenkomst een duurzame relatie aangaan met de aannemer en daarbij ontzorgt worden in zowel de realisatiefase van de deelopdrachten als het verkeerskundig onderhoud.