2. Procedure
Procedure
Titel: 2025-032 Voorbelasting hoofdwegen Groote Haar
Beschrijving: Aanbrengen voorbelasting incl levering zand Zie aanbestedingsdocument paragraaf 1.2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Voorbelasting hoofdwegen Groote Haar
Beschrijving: Aanbrengen voorbelasting incl levering zand. Zie paragraaf 1.2 aanbestedingsdocument voor een indicatie van de omvang van het werk.
Interne identificatiecode: 1