2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud (optioneel); • Glasbewassing (optioneel); • Extra werkzaamheden. Inschrijver dient de opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1 en het Prijzenblad (Bijlage 4a en 4b). Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaakonderhoud perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Perceel: LOT-0002
Titel: Schoonmaakonderhoud perceel 2
Interne identificatiecode: 2