2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Recreatiecentrum De Fakkel Ridderkerk
Beschrijving: Dit project omvat het ontwerpen, ontwikkelen en realiseren van een recreatiecentrum op basis van een UAV-gc overeenkomst (Design & Buid). De vraagspecificatie die in de volgende fase van de aanbesteding (gunningsfase) met de uitnodiging tot inschrijving zal worden meegestuurd bestaat naast het Programma van Eisen onder andere uit een inpassingsstudie en een concept VO-plattegrond. Het functioneel ontwerp zal dus in basisvorm worden meegegeven. Het nieuwe recreatiecentrum dient het bestaande complex volledig te vervangen op dezelfde locatie. Aangezien het uitgangspunt is de bestaande zwembaden en sporthal open te houden tijdens de nieuwbouw, is er besloten de locatie van het overdekte bad en de buitenbaden om te wisselen. Door de realisatie gefaseerd uit te voeren kan het overdekte deel gebouwd worden op de locatie van de buitenbaden. Na het gereedkomen hiervan wordt het oude gebouw gesloopt, waarna daar de buitenbaden worden gerealiseerd. Het nieuwe recreatiecentrum omvat circa 8.900 m2 bvo en bestaat op hoofdlijnen uit de volgende functies: • Centrale hal met horeca; • Een overdekt zwembad met een wedstrijdbad, doelgroepenbad en recreatiebad; • Een multifunctionele sporthal van 29 x 44 m; • Een turnhal; • Diverse buitenbaden; • Buitengebied binnen de plangrenzen; • Een multifunctionele ruimte voor gebruik door verschillende groepen (zoals verenigingsgebruik); • Facilitaire functies. Het complex dient van een hoogwaardig niveau te zijn qua uitstraling en inrichting, en zeer duurzaam uitgevoerd te worden. Het dient een energieneutraal gebouw te worden met een EPC-waarde van 0,0. Uitgangspunt is een all-electric complex zonder gasaansluiting. Vanwege de netcongestie dient het all-electric systeem tijdelijk (tot circa 2035) uitgebreid te worden tot een hybride systeem met bijvoorbeeld toevoeging van een gasketel of warmtekrachtkoppeling (WKK-installatie). Het huidige zwembad heeft reeds een gasaansluiting en WKK-installatie. Vanwege de locatie mag er geen warmtekoudeopslag systeem (WKO) toegepast worden. De locatie voor de nieuwbouw is binnen de huidige perceelsgrenzen van het bestaande complex. Het is gelegen aan de Sportlaan 8 te Ridderkerk, zoals op onderstaande kaart weergegeven.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie selectieleidraad Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1