2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenparkverzekering
Beschrijving: De voorgenomen opdracht betreft de verzekering van het wagenpark en het materieel voor het gehele wagenpark van de gemeente Maastricht. Onder wagenpark wordt verstaan het gehele WAM plichtig wagenpark inclusief scooters en inclusief werkmaterieel.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66513100 Rechtsbijstandsverzekeringen, 66514100 Verzekering in verband met vervoer, 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000