717749-2026 - Mededinging
Nederland – Elektrische voertuigen – Voertuigen GVW tot 7500 kg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Voertuigen GVW tot 7500 kg
Beschrijving: De gemeente Groningen heeft als doel om per perceel met meerdere opdrachtnemers een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van voertuigen GVW tot 7500 kg. De uitvraag is opgedeeld in 4 percelen: - Perceel 1: Personenwagens; - Perceel 2: Bestelwagens; - Perceel 3: Bedrijfswagens tot 7500 kg; - Perceel 4: Terreinwagens 4x4. De totale geraamde opdrachtwaarde inclusief optiejaren bedraagt € 15.900.000,- excl. BTW (alle percelen tezamen) De maximale contractwaarde inclusief optiejaren bedraagt € 23.850.000 excl. BTW (alle percelen tezamen).
Interne identificatiecode: 86-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personenwagens
Beschrijving: Het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 3 opdrachtnemers voor het leveren van personenwagens. De geraamde opdrachtwaarde inclusief optiejaren voor perceel 1 bedraagt € 3.765.000,-. de maximale waarde voor dit perceel bedraagt € 5.647.500,- excl. BTW.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamovereenkomst een een contractduur van 24 maanden. Daarna kaan de overeenkomst tot driemaal toe met 24 maanden verlengen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Bestelwagens
Beschrijving: Het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 5 opdrachtnemers voor het leveren van bestelwagens. De geraamde opdrachtwaarde inclusief optiejaren voor perceel 2 bedraagt € 8.810.000,-. de maximale waarde voor dit perceel bedraagt € 13.215.000,- excl. BTW.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
Perceel: LOT-0003
Titel: Bedrijfswagens tot 7500 kg
Beschrijving: Het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 3 opdrachtnemers voor het leveren van bedrijfswagens tot 7500 kg. De geraamde opdrachtwaarde inclusief optiejaren voor perceel 3 bedraagt € 2.810.000,-. de maximale waarde voor dit perceel bedraagt € 4.215.000,- excl. BTW.
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Perceel: LOT-0004
Titel: Terreinwagens 4x4
Beschrijving: Het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal 3 opdrachtnemers voor het leveren van terreinwagens 4x4. De geraamde opdrachtwaarde inclusief optiejaren voor perceel 4 bedraagt € 515.000,-. de maximale waarde voor dit perceel bedraagt € 772.500,- excl. BTW.
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving