2. Procedure
Procedure
Titel: Broker en Intermediaire dienstverlening boven schaal 8
Beschrijving: De inhuur van tijdelijke medewerkers (functies hoger dan schaal 8) voor diverse vakgebieden die binnen Opdrachtgevers (gemeente Terneuzen, gemeente Sluis en uitvoeringsorganisatie Sabewa Zeeland) van toepassing zijn. De opdrachtnemer (broker/intermediaire dienstverlener) is verantwoordelijk voor het proces van werving en (voor)selectie van de tijdelijke medewerkers alsook voor het administratieve en juridische proces, inclusief vrijwaring voor / beheersing van risico’s, controle, verantwoordelijkheden, administratieve handelingen, facturatie en betaling van de tijdelijke medewerkers. Op basis van historische data worden ca. de volgende inkoopvolumes gerealiseerd per jaar: • Gemeente Terneuzen: €3.2 miljoen • Gemeente Sluis: €2,3 miljoen • Sabewa Zeeland: €1 miljoen De maximale opdrachtwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op €58,5 miljoen. Dit houdt rekening met de groei van inhuur gedurende de contractjaren en overige onzekerheid door krimp van de arbeidsmarkt in Zeeuws-Vlaanderen in de komende 6 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding Broker en Intermediaire dienstverlening boven schaal 8
Beschrijving: De inhuur van tijdelijke medewerkers (functies hoger dan schaal 8) voor diverse vakgebieden die binnen Opdrachtgevers (gemeente Terneuzen, gemeente Sluis en de uitvoeringsorganisatie Sabewa Zeeland) van toepassing zijn. De opdrachtnemer (broker/intermediaire dienstverlener) is verantwoordelijk voor het proces van werving en (voor)selectie van de tijdelijke medewerkers alsook voor het administratieve en juridische proces, inclusief vrijwaring voor / beheersing van risico’s, controle, verantwoordelijkheden, administratieve handelingen, facturatie en betaling van de tijdelijke medewerkers. Op basis van historische data worden ca. de volgende inkoopvolumes gerealiseerd per jaar: • Gemeente Terneuzen: €3.2 miljoen • Gemeente Sluis: €2,3 miljoen • Sabewa Zeeland: €1 miljoen De maximale opdrachtwaarde van de totale Raamovereenkomst is vastgesteld op €58,5 miljoen. Dit houdt rekening met de groei van inhuur gedurende de contractjaren en overige onzekerheid door krimp van de arbeidsmarkt in Zeeuws-Vlaanderen in de komende 6 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd Gemeente Terneuzen en Gemeente Sluis De Raamovereenkomsten hebben een ingangsdatum op 1 oktober 2024 en heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar met twee keer een optie tot verlenging van de Overeenkomst met maximaal 12 maanden per verlenging. De Overeenkomsten hebben een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigen derhalve van rechtswege uiterlijk op 1 oktober 2030. Elke Opdrachtgever kan individueel de beslissing maken over het wel of niet gebruik maken van de verlengingsopties. Looptijd Sabewa Zeeland De Raamovereenkomst heeft een ingangsdatum op 1 oktober 2024 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met twee keer een optie tot verlenging van de Overeenkomst met maximaal 24 maanden per verlenging. De Overeenkomst heeft een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigen derhalve van rechtswege uiterlijk op 1 oktober 2030. Sabewa Zeeland kan onafhankelijk van andere Opdrachtgevers beslissen wel of niet gebruik te maken van de verlengingsopties.