2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van drukwerken voor gemeente en OCMW Opwijk en ZV OPcura voor dienstjaar 2025
Beschrijving: De opdracht heeft een looptijd van 1 jaar. De aankopen zullen per afroep worden geplaatst naargelang de behoeften van de verschillende diensten. De leveringen mogen alleen gebeuren op basis van een bestelbon. Dit bestek houdt geen exclusiviteit in. De gemeente, het OCMW en ZV OPcura hebben nog steeds de mogelijkheid om bepaalde drukwerken bij een andere firma te bestellen zonder mogelijke schadevergoeding voor de gegunde. Dit zal afhangen van de prijs en de voorwaarden die de gegunde opgeeft voor deze drukwerken. Facturatie Te factureren aan: Lokaal bestuur Opwijk, Ringlaan 20, 1745 Opwijk ZV OPcura, Kloosterstraat 75, 1745 Opwijk Levering Te leveren op adres doorgegeven bij goed voor druk. De leveringen moeten gebeuren tussen 08.30 en 16.30 en nooit op woensdagnamiddag. Op vrijdagvoormiddag vindt de wekelijkse markt plaats in Opwijk-Centrum.
Interne identificatiecode: PPP01X-626/4249/Int_2025_001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Int_2025_001_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 22100000 Boeken, brochures en folders
Aanvullende classificatie (cpv): 22100000 Boeken, brochures en folders, 22000000 Drukwerk en aanverwante producten