2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor levering van onderwijsmeubilair inclusief advies en ontwerp
Beschrijving: Toelichting: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering, plaatsing, montage en ingebruikstelling van onderwijsmeubilair aan het Autonoom Gemeentebedrijf Stedelijk Onderwijs Antwerpen (AG SO). De opdracht omvat eveneens ontwerp- en adviesdiensten inzake de inrichting van leeromgevingen, in overeenstemming met de didactische en pedagogische visie van AG SO. AG SO streeft naar een toekomstgerichte benadering die inspeelt op de voortdurende veranderingen binnen het onderwijslandschap. We bevinden ons momenteel in een fase waarin we een nieuwe visie en beleid vormgeven. Deze opdracht dient als een transitieopdracht, die een belangrijke bijdrage levert aan de implementatie van deze toekomstgerichte koers. Het is van essentieel belang dat de uitvoering van de opdracht aansluit bij onze ambities en beleidsdoelstellingen. De visie en het beleid zijn in ontwikkeling met aandacht voor: - Circulariteit en duurzaamheid - Modulariteit en flexibiliteit - Ergonomie en veiligheid - Maximale leerwinst De leeromgeving wordt binnen deze visie beschouwd als een essentieel onderdeel van het leerproces dat direct invloed heeft op het welzijn, de ontwikkeling en de prestaties van leerlingen en cursisten. De school- en klasinrichting moet daarom doordacht worden gekozen op basis van de behoeften van de gebruikers. Om de positieve impact op leerlingen en cursisten te maximaliseren, moet de fysieke leeromgeving: - Gastvrij, flexibel, inhoudsrijk en georganiseerd zijn - Samenwerking, nieuwsgierigheid en diep leren stimuleren - Leerlingen een gevoel van comfort, zelfvertrouwen en veiligheid bieden Meubilair bepaalt méér dan alleen de inrichting van een klaslokaal. Het beïnvloedt hoe leerlingen zich gedragen, leren, samenwerken en voelen. Daarom zijn doordachte keuzes met betrekking tot onder meer klasopstellingen, meubeltypes, multifunctioneel gebruik en ruimtegebruik van essentieel belang. De opdrachtnemer wordt verwacht hierin een partner te zijn die op basis van ervaring en met zijn expertise bijdraagt aan het vormgeven van krachtige leeromgevingen. De opdracht omvat onder meer: - Adviesverlening met betrekking tot school- en klasinrichting - Ontwerp en inrichting van flexibele, modulaire leeromgevingen die inzetbaar zijn voor verschillende onderwijsvormen en gebruikersgroepen - Levering, montage, plaatsing en ingebruikstelling van meubilair - Leveren van wisselstukken - … Van de opdrachtnemer wordt onder meer verwacht dat hij: - Een proactieve, meedenkende en adviserende rol opneemt in alle fasen van de opdracht - Innovatieve en circulaire oplossingen aanreikt - Beschikt over aantoonbare ervaring in onderwijsinrichting - In staat is om totale leeromgevingen te ontwerpen en realiseren die afgestemd zijn op de noden van hedendaagse leerlingen en leerkrachten - … Deze opdracht vormt een belangrijke schakel in de transitie naar een toekomstbestendig onderwijsklimaat. De inschrijver moet méér bieden dan enkel meubilair: hij moet bijdragen aan het creëren van krachtige leeromgevingen die leerlingen ondersteunen in hun ontwikkeling tot competente, nieuwsgierige en samenwerkende individuen. Geen percelen: De aanbesteder besluit de opdracht niet in percelen te verdelen om volgende voornaamste redenen: - om kostenefficiënt aankopen/investeringen te kunnen doen; - om de continuïteit en uniformiteit te kunnen garanderen; - om de beheersbaarheid inzake de uitvoering te garanderen; - om de aansprakelijkheid inzake de uitvoering; - om de administratie en planlast voor de scholen tot een minimum te herleiden.
Interne identificatiecode: PPP0OK-2756/5480/SO2025_2756
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SO2025_2756 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39130000 Kantoormeubilair