717989-2023 - ResultaatNederland-Maastricht: Softwareprogrammering en -advies
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Financiële beheer- en controle applicatie
Referentienummer: T36975
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4.
Korte beschrijving
Binnen de Provincie Limburg wordt gebruik gemaakt van een enterprise-oplossing voor programma’s, projecten, resources en het beheren van financiële instrumenten vanuit financiële optiek. De oplossing biedt modules om de diverse stadia binnen programma’s, projecten en financieel beheer te ondersteunen (van initiële brainstorm (ondersteuning door middel van een programma/projecten canvas) tot en met bewaking van de voortgang en het (financiële) resultaat en/of het risicoprofiel). Zie de leidraad voor details.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding