718346-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Meerjarig groenonderhoud Openluchttheater (OLT)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarig groenonderhoud Openluchttheater (OLT)
Beschrijving: Betreft het groenonderhoud aan het openluchttheater in de gemeente Ede Openluchttheater Van Pabstlaan 1a 6711 JW EDE Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud bomen; b. Onderhoud heesters; c. Onderhoud hagen; d. Onderhoud bodembedekkers; e. Onderhoud gazon; f. Onderhoud elementverharding; g. Onderhoud gebonden verharding; h. Onderhoud ongebonden verharding; i. Bijkomend onderhoud. -
Interne identificatiecode: I230900011 / 2025EDE-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten en bestek. Zie aanbestedingsdocumenten en bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen