Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inspectie en planbaar onderhoud compressoren
Referentienummer: A-2021.00004469
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50531300 Reparatie en onderhoud van compressoren
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding