718527-2023 - Resultaat
België – Containers voor afvalmateriaal – OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN ORANJE CONTAINERS MET EEN CAPACITEIT VAN 25 LITER
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING VAN ORANJE CONTAINERS MET EEN CAPACITEIT VAN 25 LITER
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de gespreide levering van oranje containers met een capaciteit van 25 liter.
Interne identificatiecode: ST (ARP)-23/2384-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1