718614-2023 - Mededinging
Nederland – Organiseren van seminars – Facilitator Diensten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Facilitator Diensten
Beschrijving: De dienstverlening betreft met name het faciliteren van verschillende bijeenkomsten. Typische bijeenkomsten die tot de scope van de opdracht behoren zijn Dialoogsessies en Themabijeenkomsten, zie ook Bijlage 7 – Beschrijving relevante interventies. Indien wenselijk vanuit de interne klant van SSO O&P wordt de dienstverlening (het faciliteren van Themabijeenkomsten en Dialoogsessies) gecombineerd met de levering van persoonlijkheidstesten en kunnen medewerkers daar een terugkoppeling op krijgen van een externe Facilitator. Zie §2.1 van het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: IUC22-618
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gehanteerde aanbestedingsprocedure wordt toegelicht in hoofdstuk 6 van het Beschrijvend document.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79951000 Organiseren van seminars
Aanvullende classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen, 80522000 Opleidingsseminars, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie §2.2 van het Beschrijvend document. Zie §2.1 van het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opties van de raamovereenkomst staan beschreven in het Beschrijvend document en bijlagen daar van.