2. Procedure
Procedure
Titel: Devices en overige hardware - NoorderBasis
Beschrijving: NoorderBasis zoekt één leverancier (reseller) die in staat is om devices en overige hardware te leveren op alle locaties van NoorderBasis. De opdracht bestaat uit: • Devices voor docenten (laptops + port replicators) en leerlingen (iPads en chromebooks) • Vaste PC’s • Netwerk apparatuur • Wifi acces points • Telefonie apparatuur • Camera’s (web / video / foto) Onder overige hardware kunnen aanvullend de volgende items (niet-uitputtend) vallen: componenten en accessoires zoals opladers, screen protectors, koptelefoons, externe opslagapparatuur, grafische kaarten, muizen, toetsenborden, vergaderapparatuur (incl. installatie), etc. Initiële opdracht ca. 670 laptops, 50 PC's. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst ca. 500 laptops, 900 iPads en diverse apparatuur: Netwerk, wifi acces, telefonie, camera's en randapparatuur zoals zoals opladers, screen protectors, koptelefoons, externe opslagapparatuur, grafische kaarten, muizen, toetsenborden, vergaderapparatuur (incl. installatie), etc. Let op: de maximale waarde van de raamovereenkomst wordt gesteld op +15% van de geraamde waarde.
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30236000 Diverse computeruitrusting, 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers, 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 32422000 Netwerkcomponenten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Devices en overige hardware
Beschrijving: Deze aanbesteding wordt niet opgedeeld in percelen. De te leveren Producten vormen een logisch geheel. Zie aankondiging en aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst één keer te verlengen met een jaar. Dat betekent dat de maximale looptijd van de Raamovereenkomst, inclusief de verlenging van een jaar, vier (4) jaar (48 maanden) bedraagt.