718768-2026 - Mededinging
België – Wasserij- en stomerijdiensten – Groepsaankoop raamovereenkomst voor het huren van werkkledij en plat linnen alsook wassen van het textiel van zorgbehoevenden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het huren van werkkledij en plat linnen alsook wassen van het textiel van zorgbehoevenden
Beschrijving: Deze groepsaankoop heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor het huren* van werkkledij en plat linnen alsook het wassen van het textiel van de zorgbehoevenden voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. *De term huren omvat in casu alle aspecten van opvolging: ondermeer selectie, labelen, ophalen en retourneren, volledige reiniging en repareren en/of de vervanging van de producten bij beschadiging of slijtage. Onder deze besturen vallen politiezones, hulpverleningszones, OCMW’s, gemeenten, steden en welzijnsverenigingen. De raamovereenkomst zal hoofdzakelijk door welzijnsverenigingen en zorginstellingen van lokale besturen worden gebruikt. Van de andere besturen wordt, gelet op hun activiteiten, geen afname verwacht, al blijft dit wel mogelijk. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne identificatiecode: IOK_20260918WAS2_MP
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IOK_20260918WAS2_MP - 1
Interne identificatiecode: 1