2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschrijving: Doel van de aanbesteding De aanbestedende dienst wenst een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van sanitaire voorzieningen (apparatuur en verbruiksartikelen) voor de GR Meerinzicht en deelnemende gemeenten , zoals nader omschreven onder vragenlijst 1.1 van dit document. De Overeenkomst heeft een initiële duur van vier (4) jaar, met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2) maal één (1) jaar. Aanbestedende dienst verwacht de nieuwe overeenkomst in te laten gaan op 14 maart 2024, Deze opdracht wordt als één geheel aanbesteed, er is geen sprake van verdeling in percelen. De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de inschrijving met de basis van de beste kwaliteit/prijsverhouding heeft uitgebracht. In de aanbestedingsstukken vindt Inschrijver alle informatie die Inschrijver nodig heeft voor het indienen van een inschrijving, zoals de inschrijvingsprocedure, de eisen aan de onderneming, de eisen- en wensen, de wijze van beoordeling van de inschrijvingen en de 'Aanbestedingsvoorwaarden' die van toepassing zijn op deze aanbesteding. Alle informatie in de aanbestedingsstukken dient vertrouwelijk te worden behandeld. Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract. Voor het gebruik van Mercell Source-to-Contract is de 'Inschrijven voor een tender' opgesteld. Inschrijver kijkt nu naar 'Stap 1: Informatie'. Hier treft Inschrijver alle informatie omtrent deze aanbesteding. Door op de blauwe 'Start' knop te klikken kan Inschrijver beginnen met de prijs- en vragenlijst(en) te beantwoorden. Achter deze knop treft Inschrijver voor onderhavige aanbesteding de relevante stukken. Definities De definities gebruikt in de aanbestedingsstukken hebben de betekenis zoals beschreven in artikel 1.1 van de Aanbestedingswet 2012.
Interne identificatiecode: T50054
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Aanvullende classificatie (cpv): 33741100 Handenreiniger, 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten, 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000