2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenpark Full operational lease
Beschrijving: Gemeente Stichtse Vecht is voornemens om één (1) raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het wagenparkbeheer (full operational lease) af te sluiten volgens de Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Het gaat om het verzorgen, leveren en onderhouden van het wagenpark van gemeente Stichtse Vecht. Op dit moment zijn zo'n 18 voertuigen eigendom van de gemeente. Gemeente Stichtse Vecht zal gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst naar verwachting gelijkwaardige voertuigen afnemen van opdrachtnemer, maar behoudt zich te allen tijde het recht voor om het wagenpark op termijn uit te breiden of in te krimpen.
Interne identificatiecode: 364062
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34144700 Bedrijfswagens, 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Stichtse Vecht is voornemens om één (1) raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het wagenparkbeheer (full operational lease) af te sluiten volgens de Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Het gaat om het verzorgen, leveren en onderhouden van het wagenpark van gemeente Stichtse Vecht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar met de mogelijkheid voor de Opdrachtgever om de overeenkomst twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. De maximale looptijd inclusief verlengen bedraagt daarmee zes (6) jaar.