2. Procedure
Procedure
Titel: 37702| Ontwerp heinrichting Scheveningseweg 64 te Den Haag
Beschrijving: Het, door middel van een adviesteam, zorgdragen voor een integraal technisch ontwerp (VO, DO en STABU-bestek) en het verzorgen van directievoering en toezicht voor de realisatie van het project Scheveningseweg 64 te Den Haag op basis van een definitiedocument (onderdeel van de aanbestedingsstukken). Het gaat in hoofdlijnen om advieswerkzaamheden op de volgende disciplines: a. Interieur; b. Landschap; c. Interne en externe beveiliging; d. Nieuwe keuken e. Bouwkunde f. Aanpassingen E, W en sanitair g. Brandveiligheid; h. Bouwfysica; i. Directievoering en toezicht. Oppervlakte: circa 5381 BVO
Interne identificatiecode: 37702
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ontwerp heinrichting Scheveningseweg 64 te Den Haag
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Directievoering en toezicht