718924-2025 - Mededinging
Nederland – Brandweerwagens – Haakarmvoertuigen en Waterwagens VRU
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Haakarmvoertuigen en Waterwagens VRU
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om waterwagens en haakarmvoertuigen, zowel weg- als terreinvarianten, in te kopen conform de vereisten beschreven in dit Beschrijvend Document en het programma van eisen. Initiële aantallen Omschrijving 2 stuks Waterwagen wegvariant 5 stuks Waterwagen terreinvariant 7 stuks Haakarmvoertuig wegvariant 1 stuks Haakarmvoertuig met kraan wegvariant 2 stuks Haakarmvoertuig terreinvariant 1 stuks Haakarmvoertuig met kraan terreinvariant
Interne identificatiecode: 000009077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144213 Brandweerwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Waterwagens & haakarmvoertuigen VRU
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst (AD) wenst een Overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer die de gevraagde voertuigconfiguraties kan leveren. De opdracht betreft de levering (conform het Programma van Eisen) van de aantallen voertuigconfiguraties genoemd in paragraaf 2.1. 7 Waterwagens en 11 haakarmvoertuigen in diverse configuraties. Zie Beschrijvend Document. Aan de afgegeven aantallen kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne identificatiecode: 1