2. Procedure
Procedure
Titel: Aankop van biometrische toestellen
Beschrijving: Aankop van biometrische toestellen
Interne identificatiecode: 230066
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 230066 - 1
Interne identificatiecode: 1