719070-2023 - Mededinging
België – Diensten voor afvalvervoer – Afvaltransport: vervoer van bodemasse Oostende naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvaltransport: vervoer van bodemasse Oostende naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Beschrijving: vervoer van bodemasse uit de verbrandingsinstallatie van Oostende (IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende) naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Interne identificatiecode: PPP0NC-284/3/2023/030
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Afvaltransport: vervoer van bodemasse Oostende naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Interne identificatiecode: 2023/030