719122-2025 - Mededinging
Nederland – Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden – 1-W-0018398-25 Herinrichting Claes de Vrieselaan
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-W-0018398-25 Herinrichting Claes de Vrieselaan
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 1-W-0018398-25 die is beschreven in deze aanbestedingsleidraad betreft het verrichten van diverse werkzaamheden ten behoeve van de herinrichting van de Claes de Vrieselaan in het stadsdeel Delfshaven in de gemeente Rotterdam. Het doel is naast het verbeteren van de kwaliteit ook het realiseren van een goed werkende riolering, het realiseren van een vriendelijke buitenruimte en het verhogen van de verkeersveiligheid. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verrichten van grondwerken; b. Het verwijderen, vervangen en aanbrengen van riolering; c. Het aanbrengen van een buffer voor regenwater; d. Het verwijderen en aanbrengen van verlichtingsobjecten; e. Het verwijderen van een verkeersregelinstallatie; f. Het verwijderen en aanbrengen van elementenverhardingen; g. Het verwijderen en aanbrengen van asfaltverhardingen; h. Het verwijderen en aanbrengen van betonbanden; i. Het verwijderen en aanbrengen van trambaanconstructie; j. Het verwijderen en aanbrengen van bovenleiding inclusief spanmasten; k. Het verrichten van werkzaamheden aan E-installaties 230 V en 600 V. De bovenstaande opsomming van werkzaamheden en hoeveelheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het RAW-bestek met bijlagen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45234120 Stadsspoorwegwerkzaamheden, 45234121 Werkzaamheden voor trambaan, 45236000 Aanbrengen van verharding, 45432112 Aanbrengen van bestrating
5. Perceel
Perceel: LOT-0000