2. Procedure
Procedure
Titel: Gunning Clinical Key
Beschrijving: Gunning Clinical Key 300.000 Euro
Interne identificatiecode: 23/1000.1004/002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79970000 Uitgeverijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdtender Zie hoofdtender
Interne identificatiecode: 1