2. Procedure
Procedure
Titel: Project SL2
Beschrijving: De opdracht betreft het integraal ontwerpen van project SL2 vanaf de fase van Voorontwerp tot en met de fasen Uitvoering – Directievoering en Gebruik/Exploitatie. Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: VC582
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten, 71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen, 71326000 Aanvullende bouwdiensten, 71900000 Laboratoriumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: integraal ontwerpteam voor het project SL2
Beschrijving: De opdracht betreft het integraal ontwerpen van project SL2 vanaf de fase van Voorontwerp tot en met de fasen Uitvoering – Directievoering en Gebruik/Exploitatie.
Interne identificatiecode: 1