719303-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Maaien bermen en watergangen 2025 ev. Nuenen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien bermen en watergangen 2025 ev. Nuenen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - maaien van bermen; - maaien van watergangen; - maaien retentie vijvers; - vuil verwijderen uit vijvers en watergangen; - verzamelen en vervoeren vrijgekomen maaisel; - bijmaaien rondom bomen en obstakels. De uitvoering van de werkzaamheden gebeurt in de periode april tot en met december. De werkzaamheden worden uitgevoerd in het kader van de Wet Natuurbescherming (voorheen Flora- en Fauna wet). Deze wet beschrijft de wijze van toegestane werkmethoden waarbij de duurzame instandhouding van wilde planten en dieren voorop staat. Het uit te voeren werk is gelegen binnen de gemeentegrens van de gemeente Nuenen.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-NUE-RAD-00416
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000