2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheids- en optioneel een goed werkgeverschapsverzekering
Beschrijving: De Aanbestedende dienst vraagt u een Inschrijving uit te brengen op basis van de specificaties als beschreven in het Programma van Eisen (bijlage E) en de overige specificaties van de opdracht als beschreven in het aanbestedingsdocument. De Aanbestedende dienst is voornemens om middels deze Europese aanbestedingsprocedure met één Inschrijver een overeenkomst aan te gaan voor een Aansprakelijkheidsverzekering conform de eisen en voorwaarden als gesteld in de Uitnodiging tot inschrijving. De gemeente vraagt optioneel om een Goed Werkgeverschapsverzekering. De gemeente onderzoekt ook andere mogelijkheden om dit risico af te dekken en zal bij de voorlopige gunning aangeven of zij gebruik maakt van het aanbod om deze optionele dekking erbij af te nemen.
Interne identificatiecode: 2023-040893
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering met optioneel een goed werkgeverschapsverzekering
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor de opdracht is de afname van een goed werkgeverschapsverzekering optioneel opgenomen.