2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding voor Landmeetkundige werkzaamheden
Beschrijving: Voor het Geoteam van de afdeling Ingenieursbureau zijn we op zoek naar een betrouwbare en kundige partij voor het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden. De inhoud van de werkzaamheden bestaan uit: 1. Het uitvoeren van mutatiemetingen voor de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT); 2. Het uitvoeren van mutatiemetingen voor de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG); 3. Het uitvoeren van overige landmeetkundige werkzaamheden. Voor het Geoteam van de afdeling Ingenieursbureau zijn we op zoek naar een betrouwbare en kundige partij voor het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden. De inhoud van de werkzaamheden bestaan uit: 1. Het uitvoeren van mutatiemetingen voor de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT); 2. Het uitvoeren van mutatiemetingen voor de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG); 3. Het uitvoeren van overige landmeetkundige werkzaamheden.
Interne identificatiecode: Landmeet 2024/25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst met deelopdrachten af te sluiten met één opdrachtnemer. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 9 februari 2024 tot en met 8 februari 2026 met een optie tot tweezijdige verlenging door de aanbestedende dienst van tweemaal één jaar.