2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop van Systeeminfrastructuur
Beschrijving: Deze opdracht betreft het leveren en installeren van servers, storage, back-up infrastructuur, netwerkcomponenten wired en wireless, firewalls en andere infrastructuur componenten . In een aantal gevallen betreft het ook de totaalinrichting van een serverroom (o.a. het voorzien van de kasten, stroomvoorzieningen, patchsystemen, bekabeling, verhoogde vloer, …). De opdracht wordt opgesplitst in vier percelen: Perceel 1 - Netwerkinfrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van lan infrastructuur zoals switchen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft. Perceel 2 -Draadloze infrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren en/of installeren van draadloze netwerken en/of access points (alsook controllers en toebehoren) en waar nodig bijbehorend studiewerk. Daarnaast ook het aanbieden van wifi as a service op privaat domein (wifi oplossingen incl. internettoegang) alsook tijdelijk op publiek domein (vb. evenementen). Tenslotte (eerder beperkt) het aanbieden van punt tot punt draadloze verbindingen tussen vestigingen. Perceel 3 -ICT-Servers-Storage Dit perceel betreft het leveren, installeren en ondersteunen van meerdere (enterprise) merken servers, storage, backup en toebehoren (san switchen / embedded tools /datacentercomponenten). Contracten voor clouddiensten zoals Azure of AWS zijn buiten scope. Perceel 4 – Securityinfrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van securityinfrastructuur zoals fysische en/of virtuele security oplossingen (o.a. firewalls) en netwerk access control oplossingen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: BRUGGE-2025-002-SVC
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
Aanvullende classificatie (cpv): 48820000 Servers, 48710000 Back-up- of recoverysoftware, 48730000 Beveiligingssoftware, 32420000 Netwerkuitrusting, 32415000 Ethernetnetwerk, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 32422000 Netwerkcomponenten, 32427000 Netwerksysteem, 32510000 Systeem voor draadloze telecommunicatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Netwerkinfrastructuur
Beschrijving: In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van lan infrastructuur zoals switchen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft.
Interne identificatiecode: Perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Draadloze infrastructuur
Beschrijving: In dit perceel voorzien we het leveren en/of installeren van draadloze netwerken en/of access points (alsook controllers en toebehoren) en waar nodig bijbehorend studiewerk. Daarnaast ook het aanbieden van wifi as a service op privaat domein (wifi oplossingen incl. internettoegang) alsook tijdelijk op publiek domein (vb. evenementen). Tenslotte (eerder beperkt) het aanbieden van punt tot punt draadloze verbindingen tussen vestigingen.
Interne identificatiecode: Perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ICT-Servers-Storage
Beschrijving: Dit perceel betreft het leveren, installeren en ondersteunen van meerdere (enterprise) merken servers, storage, backup en toebehoren (san switchen / embedded tools /datacentercomponenten). Contracten voor clouddiensten zoals Azure of AWS zijn buiten scope.
Interne identificatiecode: perceel 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Securityinfrastructuur
Beschrijving: In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van securityinfrastructuur zoals fysische en/of virtuele security oplossingen (o.a. firewalls) en netwerk access control oplossingen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft.
Interne identificatiecode: perceel 4