Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europees openbare procedure Automatisering en werkplekbeheer
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanleiding van deze aanbesteding is dat Aqualysis zich vanwege het kleine ICT-team op continue basis heeft laten bijstaan door externe ICT Dienstverleners. Het afgelopen jaar is er ervaring opgedaan met een externe partij wat Aqualysis wil continueren middels het afsluiten van een overeenkomst met één ICT Dienstverlener. Aqualysis heeft dan ook de wens om de ontzorging rondom haar ICT-voorzieningen over een langere termijn vast te leggen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/05/2023Einde: 01/09/2026
Deze opdracht kan worden verlengd: neen