Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien gras gemeente Tynaarlo
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het maaien van het gras in de gemeente Tynaarlo (areaalomvang ca. 85 ha).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Areaalomvang ca 85 ha