2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf industrieel batterijsysteem
Beschrijving: aanschaf, levering en onderhoud voor een industrieel batterij opslagsysteem
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09332000 Zonne-energie-installatie
Aanvullende classificatie (cpv): 31440000 Accu's/batterijen, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: voor levering en installatie geen verlengingen voor beheer/onderhoud sluiten we een lang lopend contract af