720809-2026 - Mededinging
België – Farmaceutische producten – Raamovereenkomst Antibacteriële, Antivirale en Antimycotica Middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Antibacteriële, Antivirale en Antimycotica Middelen
Beschrijving: De opdracht is een raamcontract voor 4 jaar voor de levering van ANTIBIOTICA, ANTIVIRALE EN ANTIMYCOTICA MIDDELEN aan 5 ziekenhuizen, weliswaar jaarlijks opzegbaar. Het betreft het Universitair Ziekenhuis Antwerpen, Klina ziekenhuis, Sint Jozef Ziekenhuis in Malle, de 2 campussen van het AZ Monica en de 2 campussen van AZ Rivierenland. AZ Rivierenland neemt in dit bestek de coördinerende rol op zich tot aan sluiting van de opdracht. Voor de uitvoering van het contract dienen de geselecteerde leveranciers zich rechtstreeks tot de betrokken ziekenhuizen te wenden.
Interne identificatiecode: PPP0RB-345/6099/PVM/2026/0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Flucloxacilline PO
Beschrijving: Flucloxacilline caps 500 mg PO
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Flucoxacilline IV
Beschrijving: Flucloxacilline inj 1 g Flucloxacilline inj 2 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Amoxicilline IV
Beschrijving: Amoxicilline inj 1 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Amoxicilline + Clavulaanzuur PO
Beschrijving: Amoxicilline 875 mg + Clavulaanzuur 125 mg tabl tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Amoxicilline + Clavulaanzuur IV
Beschrijving: Amoxicilline 500 mg + Clavulaanzuur 50 mg inj Amoxicilline 1 g + Clavulaanzuur 200 mg inj Amoxicilline 2 g + Clavulaanzuur 200 mg inj tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Piperacilline + Tazobactam IV
Beschrijving: Piperacilline 4 g + Tazobactam 500 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Cefazoline IV
Beschrijving: Cefazoline inj 1 g Cefazoline inj 2 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Cefuroxim IV
Beschrijving: Cefuroxim inj 750 mg Cefuroxim inj 1.5 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9: Ceftazidim IV
Beschrijving: Ceftazidim inj 1 g Ceftazidim inj 2 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Perceel 10: Ceftriaxon IV
Beschrijving: Ceftriaxone inj 1 g Ceftriaxone inj 2 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Perceel 11: Meropenem IV
Beschrijving: Meropenem inj 1 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Perceel 12: Azithromycine PO
Beschrijving: Azithromycine tabl 250 mg Azithromycine tabl 500 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Perceel 13: Clindamycine PO
Beschrijving: Clindamycine caps 300 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Perceel 14: Clindamycine IV
Beschrijving: Clindamycine inj 300 mg/2 ml Clindamycine inj 600 mg/2 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Perceel 15: Ciprofloxacine PO
Beschrijving: Ciprofloxacine tabl 250 mg Ciprofloxacine tabl 500 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Perceel 16: Ciprofloxacine IV
Beschrijving: Ciprofloxacine inj 200 mg/100 ml Ciprofloxacine inj 400 mg/200 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Perceel 17: Levofloxacine PO
Beschrijving: Perceel 17: Levofloxacine PO
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Perceel 18: Levofloxacine IV
Beschrijving: Levofloxacine inj 500 mg/100 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 18_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Perceel 19: Moxifloxacine PO
Beschrijving: Moxifloxacine tabl 400 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 19_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Perceel 20: Moxifloxacine IV
Beschrijving: Moxifloxacine inj 400 mg/250 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 20_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Perceel 21: Amikacine IV
Beschrijving: Amikacine inj 500 mg/ 100 ml Amikacine inj 1 g/ 100 ml of 1 g/ 200 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 21_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Perceel 22: Vancomycine
Beschrijving: Vancomycine inj 500 mg Vancomycine inj 1 g tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 22_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Perceel 23: Linezolid PO
Beschrijving: Linezolid tabl 600 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 23_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Perceel 24: Linezolid IV
Beschrijving: Linezolid inf 600 mg/ 300 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 24_24
Perceel: LOT-0025
Titel: Perceel 25: Capsofungine IV
Beschrijving: Caspofungine inj 50 mg Caspofungine inj 70 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 25_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Perceel 26: Fluconazol PO
Beschrijving: Fluconazol caps 50 mg Fluconazol caps 150 mg Fluconazol caps 200 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage. tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 26_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Perceel 27: Fluconazol IV
Beschrijving: Fluconazol inf 200 mg/100 ml Fluconazol inf 400 mg/200 ml tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 27_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Perceel 28: Voriconazol PO
Beschrijving: Voriconazol tabl 50 mg Voriconazol tabl 200 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 28_28
Perceel: LOT-0029
Titel: Perceel 29: Voriconazol IV
Beschrijving: Voriconazol inf 200mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_29
Perceel: LOT-0030
Titel: Perceel 30: Posaconazol PO
Beschrijving: Posaconazol tabl 100 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 30_30
Perceel: LOT-0031
Titel: Perceel 31: Aciclovir PO
Beschrijving: Aciclovir tabl 200 mg Aciclovir tabl 800 mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 31_31
Perceel: LOT-0032
Titel: Perceel 32: Aciclovir IV
Beschrijving: Aciclovir inj per 25mg tegen de eenheidsprijzen vermeld in de inventaris in bijlage.
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 32_32
Perceel: LOT-0033
Titel: Perceel 33: Valaciclovir PO
Beschrijving: Perceel 33: Valaciclovir PO
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_33
Perceel: LOT-0034
Titel: Perceel 34: PO
Beschrijving: Amoxicilline caps. 500 mg/disp. tabl. 500 mg Amoxicilline disp. tabl. 1 g/ filmomhulde tabl. 1 g Amoxicilline siroop 250 mg/5 ml Amoxicilline siroop 500 mg/5 ml Amoxicilline 250 mg/5 ml + Clavulaanzuur 62,5 mg/5 ml Cefuroxim tabl. 500 mg Clarithromycine tabl. 500 mg Doxycycline tabl. 100 mg Itraconazol caps. 100 mg
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002 34_34
Perceel: LOT-0035
Titel: Perceel 35: Colistimethaat IV
Beschrijving: Perceel 35: Colistimethaat IV
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_35
Perceel: LOT-0036
Titel: Perceel 36: Anidulafungine IV
Beschrijving: Perceel 36: Anidulafungine IV
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_36
Perceel: LOT-0037
Titel: Perceel 37: Terbinafine PO
Beschrijving: Perceel 37: Terbinafine PO
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_37
Perceel: LOT-0038
Titel: Metronidazol IV
Beschrijving: Metronidazol IV
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_38
Perceel: LOT-0039
Titel: Amfotericine B
Beschrijving: Amfotericine B
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_39
Perceel: LOT-0040
Titel: Co-Trimoxazol PO
Beschrijving: Co-Trimoxazol PO
Interne identificatiecode: PVM/2026/0002_40