720923-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor begeleiding en adviesverlening – Uitbesteding Vraagwijzertaken
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitbesteding Vraagwijzertaken
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoering van de toegang tot het sociaal domein voor de gemeente West Maas en Waal, uitgevoerd onder de naam VraagWijzer. VraagWijzer vormt de toegangspoort voor inwoners met vragen op het gebied van wonen, welzijn, werk, inkomen en zorg. De werkzaamheden omvatten onder meer het verhelderen van ondersteuningsvragen, het verstrekken van informatie en advies, het onderzoeken van hulpvragen, het inzetten van voorliggende voorzieningen en, waar noodzakelijk, het toeleiden naar geïndiceerde ondersteuning. De gemeente West Maas en Waal is een regiegemeente. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de operationele uitvoering van de toegangstaken. De aanbestedende dienst blijft verantwoordelijk voor beleidsvorming, kaderstelling en contractsturing. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2028. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar. De aanbestedende dienst heeft vervolgens de eenzijdige optie om de overeenkomst driemaal met twee (2) jaar te verlengen. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt daarmee tien (10) jaar. De exacte omvang van de opdracht staat nog niet vast. Nadere informatie over de omvang van de dienstverlening, de financiële kaders en de prijsstelling wordt verstrekt aan de geselecteerde gegadigden in de inschrijvingsfase.
Interne identificatiecode: Z.139296
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbestedende dienst maakt voor de uitvoering van deze aanbesteding gebruik van een selectiefase gevolgd door een inschrijvingsfase. In de selectiefase kunnen geïnteresseerde ondernemingen een aanvraag tot deelneming indienen. De aanmeldingen worden beoordeeld aan de hand van de in deze selectieleidraad opgenomen uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en selectiecriteria. De aanbestedende dienst is voornemens maximaal 3 gegadigden te selecteren voor deelname aan de inschrijvingsfase. De geselecteerde gegadigden worden uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. In deze fase ontvangen zij het Beschrijvend Document, het Programma van Eisen, de conceptovereenkomst en de overige aanbestedingsstukken. De inschrijvingsfase omvat twee gespreksrondes met de geselecteerde inschrijvers. De aanbestedende dienst gebruikt deze gesprekken om de inschrijvingen nader te bespreken, te verduidelijken en te toetsen. De nadere invulling van de gespreksrondes wordt opgenomen in het Beschrijvend Document. Na afloop van de gespreksrondes worden de inschrijvingen beoordeeld op basis van de gunningscriteria die in de inschrijvingsfase bekend worden gemaakt. De aanbestedende dienst is voornemens de opdracht te gunnen aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 85320000 Sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1