2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Meten van ATBEG
Beschrijving: Het uitvoeren van landelijke ATBEG metingen Zie toelichting
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631470 Diensten voor keuring van rails
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1