721210-2023 - ResultaatNederland-Ermelo: Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Straathoekwerk gemeente Zeewolde
Referentienummer: T45252
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding betreft een procedure voor sociale en andere specifieke diensten (cf. 2.38 Aw, bijlage XIV diensten) voor uitvoering van Straathoekwerk ten behoeve van de gemeente Zeewolde.
Doel van de aanbesteding
De aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van Straathoekwerk binnen de gemeente Zeewolde, zoals nader omschreven onder vragenlijst 1.1 van dit document.
De Overeenkomst heeft een initiële duur van drie (3) jaar, met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van drie (3) maal één (1) jaar.
Aanbestedende dienst verwacht de nieuwe Overeenkomst in te laten gaan op 1 januari 2024,
Deze opdracht wordt als één geheel aanbesteed, er is geen sprake van verdeling in percelen.
De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de inschrijving met de basis van de beste kwaliteit/prijsverhouding heeft uitgebracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad in Mercell