2. Procedure
Procedure
Titel: SaaS BAG applicatie gemeente Purmerend
Beschrijving: Gemeente wil een (1) leverancier contracteren voor het leveren van de volgende dienstverlening: • Levering van een werkende SaaS applicatie (multi tenant) voor de uitvoering van het beheerproces voor de BAG van de gemeenten: o Purmerend; o Oostzaan; o Waterland; o Wormerland. • Realisatie van koppelingen o.b.v. geldende standaarden met andere applicaties binnen het applicatielandschap van Opdrachtgever en met basisregistraties en landelijke voorzieningen. Dat zijn in deze de LV-BAG; BGT, GIS-viewer en het data distributiesysteem (DDS). • Implementatie, test en inrichting van de applicatie, inclusief de conversie van (bron)gegevens en documenten, en de opleiding van de (eind)gebruikers. • Hosting, inclusief bijbehorende dienstverlening en ondersteuning (applicatie wordt als clouddienst o.b.v. SaaS/ASP beschikbaar gesteld). • Beheer, onderhoud en advies. Een overeenkomst voor 48 maanden met opties tot verlenging.
Interne identificatiecode: 921380
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een herzieningsclausule is van toepassing op deze aanbesteding.