2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en indienststelling van 3 snelkoelers inclusief buitenunits voor koeling
Beschrijving: Deze overheidsopdracht omvat het demonteren en verwijderen van de 2 bestaande snelkoelers en de levering, installatie en indienststelling van 3 nieuwe snelkoelers in de warme keuken van het Jan Yperman ziekenhuis. Op dezelfde locatie wordt voor de 3 nieuwe snelkoelers extra, aanpalende grondoppervlakte voorzien t.o.v. de 2 bestaande snelkoelers. (Huidige oppervlakte: 8,86 m². Toekomstige oppervlakte: 11,616 m²). Het kunnen aanbieden van snelle respons, interventie en herstelling is cruciaal voor de operationele werking van de warme keuken van het Jan Yperman ziekenhuis. Deze overheidsopdracht betreft een gemengde opdracht en wordt als een levering beschouwd met in bijkomende orde werken. Deze werken worden nader omschreven in het bestek na de selectiefase. Het is een inschatting van de aanbestedende overheid (o.b.v. de raming van deze opdracht) dat de aannemer die de potentiële aanvraag tot deelname zal indienen hoogstens tot klasse 2 zal behoren. Gelieve bij uw potentiële aanvraag tot deelname uw huidige klasse mee te delen. De overheidsopdracht wordt in drie fasen uitgevoerd, zijnde: Fase 1 – Bestaande toestand: In de warme keuken zijn 2 bestaande snelkoelers met koelgroep op afstand aanwezig. De 2 bestaande snelkoelers dienen te worden vervangen door 3 nieuwe snelkoelers met koelgroep op afstand. Fase 2 – Overgangstoestand: De bestaande snelkoeler 01 in de warme keuken dient gedemonteerd en verwijderd te worden. Op de plaats van de bestaande snelkoeler 01 wordt de nieuwe snelkoeler 01 met koelgroep op afstand 01 geplaatst. De nieuwe koelgroep op afstand 01 wordt met 2 andere koelgroepen (nieuwe snelkoeler 02 & 03) buiten samen gegroepeerd op een nieuw muurchassis. Gedurende de plaatsing en indienstellen van de nieuwe snelkoeler 01 dient in de warme keuken tijdelijk de bestaande snelkoeler 02 in werking te blijven . De opening in de bestaande koelcel afgewerkte producten tussen de nieuwe snelkoeler 01 en de bestaande snelkoeler 02 dient tijdelijk gedicht te worden met een geïsoleerd sandwichpaneel van 100 mm dik voor koelcellen. Fase 3 – Nieuwe toestand: De nieuwe snelkoeler 01 met koelgroep op afstand 01 is in werking. De bestaande snelkoeler 02 in de warme keuken dient gedemonteerd en verwijderd te worden. Op de plaats van de bestaande snelkoeler 02 worden de nieuwe snelkoelers 02 & 03 met koelgroep op afstand 02 & 03 geplaatst. Deze nieuwe koelgroepen worden met de koelgroep van de nieuwe snelkoeler 01 buiten samen gegroepeerd op een nieuw muurchassis. Om te impact op de werking van de keuken te minimaliseren, wenst het Jan Yperman ziekenhuis de fases maximaal in het weekend uit te voeren. Het Jan Yperman ziekenhuis bestaat uit verschillende blokken, elk met hun eigen specifieke functie. De Y-blok heeft 7 bouwlagen (kelder, gelijkvloers, niveau +1 t.e.m. +5). Op de kelderverdieping -1 bevindt zich het personeelsrestaurant en de grootkeuken met warme keuken. Dit kan tijdens het plaatsbezoek die zal georganiseerd worden na de selectie, vastgesteld worden. De vermoedelijke datum hiervoor is 29 januari 2025. Het exacte uur wordt u nog mede gedeeld. Indien het voor de inschrijver noodzakelijk blijkt om in deze fase reeds een plaatsbezoek te organiseren, kan dit vrijblijvend en op vraag van de potentiële inschrijver aangevraagd worden. De aanbestedende overheid kan dit inplannen op 10 december 2024.
Interne identificatiecode: PPP0SQ-182/4313/2024/016
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42513290 Bedrijfskoeluitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/016_1