2. Procedure
Procedure
Titel: Broker functie
Beschrijving: De dienstverlening valt uiteen in twee delen waarop niet afzonderlijk kan worden ingeschreven: 1. Brokerfunctie met werving en selectie: de Broker neemt de werving en voorselectie op zich waarna deze de best passende kandidaten aanbiedt in relatie tot de concrete wervingsvraag van de VU FCO. Indien de VU besluit een voorgestelde kandidaat daadwerkelijk in te huren, draagt de Broker zorg voor het sluiten van of een modelovereenkomst ‘Tussenkomst’ met de ZZP-er of een detacheringsovereenkomst met de uitlener/toeleverancier. Een kandidaat is dus een Zelfstandige Zonder Personeel (ZZP’er) of een werknemer van een derde partij. Tevens biedt de Broker administratieve, juridische en fiscale ondersteuning. 2. Brokerfunctie zonder werving en selectie: de VU is reeds bekend met een passende kandidaat en neemt de werving en (voor)selectie op zich. De Broker draagt in dit geval alleen zorg voor de administratieve afhandeling inclusief het binnen zijn vermogen vrijwaren van juridische (o.a. arbeids zie offerteaanvraag
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De dienstverlening valt uiteen in twee delen waarop niet afzonderlijk kan worden ingeschreven: 1. Brokerfunctie met werving en selectie: de Broker neemt de werving en voorselectie op zich waarna deze de best passende kandidaten aanbiedt in relatie tot de concrete wervingsvraag van de VU FCO. Indien de VU besluit een voorgestelde kandidaat daadwerkelijk in te huren, draagt de Broker zorg voor het sluiten van of een modelovereenkomst ‘Tussenkomst’ met de ZZP-er of een detacheringsovereenkomst met de uitlener/toeleverancier. Een kandidaat is dus een Zelfstandige Zonder Personeel (ZZP’er) of een werknemer van een derde partij. Tevens biedt de Broker administratieve, juridische en fiscale ondersteuning. 2. Brokerfunctie zonder werving en selectie: de VU is reeds bekend met een passende kandidaat en neemt de werving en (voor)selectie op zich. De Broker draagt in dit geval alleen zorg voor de administratieve afhandeling inclusief het binnen zijn vermogen vrijwaren van juridische (o.a. arbeidsrechtelijke) en financiële risico’s.
Interne identificatiecode: 1