721866-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – 10100059463 - BD-DGM - Directoraat-Generaal Migratie - Projectmanagementondersteuner - projectsecretaris Herontwerp I&R-proces
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 10100059463 - BD-DGM - Directoraat-Generaal Migratie - Projectmanagementondersteuner - projectsecretaris Herontwerp I&R-proces
Beschrijving: Het Directoraat-Generaal Migratie wenst een Projectmanagementondersteuner in te huren.
Interne identificatiecode: 10100059463
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 966 uur