2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking monostromen
Beschrijving: Het verwerken van diverse afval (mono)stromen van de gemeente, verdeeld over verschillende percelen. 2 850 000
Interne identificatiecode: 2024SB058
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Boven drempelbedrag
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Hout
Beschrijving: Monostroom Hout
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Puin
Beschrijving: Monostroom Puin
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Bitumineuze mengsels
Beschrijving: Monostroom bitumineuze mengsels
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Gips
Beschrijving: Monostroom Gips
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Harde kunststoffen
Beschrijving: Monostroom Harde kunststoffen
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Gruis, Ferro, Non Ferro en Metaal
Beschrijving: Monostroom Gruis, Ferro en Non Ferro
Interne identificatiecode: 6