Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Overig Groningen (NL113)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Deze uitvraag heeft betrekking op een deelopgave binnen het Dwarsdiep. Het Dwarsdiep ligt globaal tussen de kernen Marum en Boerakker in het westen van de provincie Groningen.
Waarde