2. Procedure
Procedure
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject Circulair Plaatmateriaal
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een contract met één inschrijver die ketenpartijen gaat ondersteunen in de meubelbranche Het ketendoorbraakproject “Circulair plaatmateriaal” brengt meubelmakers en interieurbouwers samen met het doel om 50 procent minder afval te veroorzaken, de levensduur van grondstoffen te verlengen en deze terug te brengen in de kringloop. Het ketendoorbraakproject beoogt op deze manier ook aan andere meubelmakers en interieurbouwers te laten zien dat zij wel degelijk kunnen bijdragen aan de CO2-reductie en het hergebruik van grondstoffen. De start van het project van de ketenregie staat gepland voor voorjaar 2024. -
Interne identificatiecode: 202310090
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject “Circulair plaatmateriaal” brengt meubelmakers en interieurbouwers samen met het doel om 50 procent minder afval te veroorzaken, de levensduur van grondstoffen te verlengen en deze terug te brengen in de kringloop. Het ketendoorbraakproject beoogt op deze manier ook aan andere meubelmakers en interieurbouwers te laten zien dat zij wel degelijk kunnen bijdragen aan de CO2-reductie en het hergebruik van grondstoffen. De start van het project van de ketenregie staat gepland voor voorjaar 2024. 400.000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71500000 Diensten in verband met de bouw
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.