See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Transport en verwerking afvalstromen milieustraat
Beschrijving: De opdracht betreft het beschikbaar stellen van inzamelmiddelen op de milieustraat van gemeente Heusden, het transporteren van het ingezamelde afval van de milieustraat naar verwerkingslocaties en de verwerking van het ingezamelde afval. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: JMA202407-TVAMH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Diverse afvalstromen Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de overeenkomst is 4 jaar. Zij vangt aan op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2028.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Matrassen en tapijt Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Groenafval Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Metalen Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 4