722236-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Samenwerkingsovereenkomst Groenonderhoud 2 2026-2031
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Samenwerkingsovereenkomst Groenonderhoud 2 2026-2031
Beschrijving: De scope van de werkzaamheden en de gevraagde CROW beeldkwaliteit (A, B of C) is uitgewerkt in bijlage 1. Het dagelijkse beheer richt zich op het groenonderhoud van de 4 (Sittard Centrum) en 5 (Sittard-Oost). Opdrachtgever kan door middel van een opdracht aan het Projectteam ook opdrachten geven die buiten deze gebieden vallen. Gevraagde werkzaamheden zijn onder andere: • Maaiwerk gazons • Snoeiwerk hagen • Onkruidbeheersing beplanting en hagen • Randsnoei beplanting • (winter)snoei sierheesters, bosplantsoen, rozen en vaste planten • Signaleren afwijkingen en mutaties in beheerdata Er kunnen situaties optreden waarin er sprake is van mutaties binnen de scope van SOK 2. Bijvoorbeeld ontwikkelingen uit Agenda Groen, areaal mutaties of werkzaamheden die vanuit het eigen beheer naar de markt overgaan. 1
Interne identificatiecode: Z/25/784543
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De scope van de werkzaamheden en de gevraagde CROW beeldkwaliteit (A, B of C) is uitgewerkt in bijlage 1. Het dagelijkse beheer richt zich op het groenonderhoud van de 4 (Sittard Centrum) en 5 (Sittard-Oost). Opdrachtgever kan door middel van een opdracht aan het Projectteam ook opdrachten geven die buiten deze gebieden vallen. Gevraagde werkzaamheden zijn onder andere: • Maaiwerk gazons • Snoeiwerk hagen • Onkruidbeheersing beplanting en hagen • Randsnoei beplanting • (winter)snoei sierheesters, bosplantsoen, rozen en vaste planten • Signaleren afwijkingen en mutaties in beheerdata Er kunnen situaties optreden waarin er sprake is van mutaties binnen de scope van SOK 2. Bijvoorbeeld ontwikkelingen uit Agenda Groen, areaal mutaties of werkzaamheden die vanuit het eigen beheer naar de markt overgaan.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SOK Groenonderhoud 2 2026-2031
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zelfde werkzaamheden als opgenomen in omschrijving