2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering van het Nationaal Isolatie Programma (NIP) 2025-2028
Beschrijving: De Opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. het bezoeken van woningeigenaren in woningen met label CDEFG met 2 slecht geïsoleerde bouwdelen (https://www.rvo.nl/subsidies-financiering/spuk-lokale-aanpak-isolatie#slecht-geïsoleerde-woningen) en een WOZ-waarde onder de € 477.000,-; b. het uitvoeren van woningopnames en het opstellen van individueel advies voor het treffen van isolatiemaatregelen, resulterend in een offerte voor gebouweigenaren voor de uitvoering van één of meerdere isolatiemaatregelen; c. begeleiden van de uitvoering van de gekozen isolatiemaatregel: Verzamelen van deelnemende lokale/ regionale aannemers en isolatiepartijen en uitonderhandelen van scherpe tarieven voor het uitvoeren van isolatiemaatregelen; d. het aansturen van deelnemende lokale/regionale aannemers en isolatiepartijen voor het uitvoeren van isolatiemaatregelen; e. het verlenen, beheren en verrekenen van de isolatiesubsidie t.b.v. de woningeigenaren namens de gemeente Nissewaard; f. het begeleide 1311 woningen
Interne identificatiecode: INK24-07-310
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitvoering van het Nationaal Isolatie Programma (NIP)
Beschrijving: Uitvoering van het Nationaal Isolatie Programma (NIP)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de opdracht