722377-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Burgerzakenapplicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Burgerzakenapplicatie
Beschrijving: Het doel is om te komen tot een opdracht met één leverancier voor het beschikbaar stellen (installeren, beheren, hosten, implementeren, migreren, opleiden) van een operationele en integrale burgerzakenapplicatie. De applicatie biedt uitvoeringsondersteuning aan de processen en activiteiten van Burgerzaken. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: NW 202212 PRJ-2200357
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De openbare procedure bestaat uit één fase. Ondernemers worden uitgenodigd om in te schrijven (een offerte uit te brengen) op basis van het onderhavige aanbestedingsdocument en de bijlagen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48211000 Software voor platforminterconnectiviteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel is om te komen tot een opdracht met één leverancier voor het beschikbaar stellen (installeren, beheren, hosten, implementeren, migreren, opleiden) van een operationele en integrale burgerzakenapplicatie. De applicatie biedt uitvoeringsondersteuning aan de processen en activiteiten van Burgerzaken.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan na het verstrijken van de initiële contractperiode verlengd worden.