722526-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwen van basisschool – Bouwkundig aannemer nieuwbouw basisschool Het Koraal te Harderwijk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundig aannemer nieuwbouw basisschool Het Koraal te Harderwijk
Beschrijving: Gemeente Harderwijk is op zoek naar een bouwkundig aannemer voor het realiseren van de nieuwbouw van kindcentrum Het Koraal met een omvang van 1809 m2.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000