722560-2023 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Raamovereenkomst Onderhoud natuurgras sportvelden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud natuurgras sportvelden
Beschrijving: Onderhoud van een aantal natuurgras sportvelden voor de diverse verenigingen in de kernen van de gemeente Utrechtse Heuvelrug. Het maaien van de velden valt niet onder deze overeenkomst. 2 jaar onderhoud aan de velden van een aantal sportcomplexen in de gemeente Utrechtse Heuvelrug, meer informatie in de bijlagen
Interne identificatiecode: 2023-012-BU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud natuurgrasvelden
Beschrijving: Onderhoud conform beschrijving in aanbestedingsdossier Zie aanbestedingdossier
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen